Hakkımızda

Yılların deneyimi ve tecrübesi ile şıklığı seven erkeklerin en önemli yardımcısı SinyorMbey Gömlek…

Firmamız 1977 yılında kurulmuştur. Dünya çapındaki müşterilerine hazır giyim ve ihracat tecrübesi ile koleksiyonlar hazırlayıp ürünlerimizi sunmaktayız.

Özel tasarım gömlek modelleri ile ana marka SinyorMbey olmak üzere Sinyor, Hawari, Barbados markaları ile siz değerli müşterilerine hizmet veriyor. Özenle seçilen kumaş çeşitleri ile her beden ve her ölçüye göre tasarlanan gömlek modelleri şıklığınıza şıklık katacak…

%100 kendi üretimi olan SinyorM.Bey gömlekleri ile büyük markalar arasına katılmayı başaran bu değerli firma şu anda 1300 m2’lik SinyorMbey Gömlek Dikim Sanayi Fabrikasında hizmetlerini sürdürmektedir.

Çağın son teknoloji makineleri muazzam kumaş kalitesi ve kaliteli işçilik ile birleşince ortaya muhteşem gömlek tasarımları ortaya çıkmaktadır.

hakkmizda

SinyorMbey Hakkımızda

Bir aile şirketi olmanın avantajlarını da yaşayan Sinyor Mbey Gömlek Dikim Sanayi bu nedenden dolayı hızlı bir gelişim ve büyüme içerisindedir. İstanbul’un Sultangazi ilçesinde çalışmalarını yürüten Sinyor Mbey Gömlek bugüne kadar sayısız müşterisine gömlek üretimi gerçekleştirmiştir.

Zamanın gereksinimlerine uygun daha önce hiçbir yerde görmediğiniz yeni tarz gömlek modelleri ile modern insanın tüm şıklığını Sinyor Mbey Gömlek ile yaşayabilirsiniz…

Üretime aralıksız bir şekilde devam edilen bu fabrikada günlük 1500-2000 Aralığında aylık üretim kapasitesi ise 35000-40000 aralığındadır. Fabrikada genellikle fason işçilik ile üretim yapılmakla birlikte sipariş üzerine talebe göre Sinyor M.Bey gömlekleri ile üretim yapılmaktadır.

Babadan mesleği devralan Sinyor Beyhan Bey şuan yurtiçi ve yurtdışı pazarlara önemli sayılabilecek derecelerde üretim ve satış yapmaktadır. Büyük titizlikle hizmet veren “Sinyor Mbey Gömlek Dikim Sanayi” her yaşa ve bedene uygun gömlek modeli üretim ve satışı yapmaktadır.

Ticari kaygıdan uzak çalışmak prensipleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışları ile sektörde farkını çok kolay bir şekilde hissettiren bu özel firma sizlerin memnuniyeti için büyük bir özenle çalışmalarını sürdürmektedir.

SinyorMbey Hakkımızda